Підводний бокс для HERO4

Обсуждение камер GoPro, акксесуаров, софта и прочего

Модераторы: svetkins, Vladimir_VRO

Re: Підводний бокс для HERO4

Сообщение rival28 » 04 дек 2019, 12:54

Михаил писал(а):Я всегда за добрую дискуссию)
Я в посте написал ИМХО ;) - это просто моё скромное мнение. Когда-то провели тест ГоуПрохи (по моему 3 серии) и Соньки.......)


Ну "картінка" Sony точно краща за гопро рівного за роками модельного ряду gopro. Сперечатись не буду. Це якщо не брати специфічні налаштування щодо якості зображення.
Свого часу користувався навіть Contour, але не під водою.
Аватар пользователя
rival28
 
Сообщений: 61
Зарегистрирован: 11 сен 2013, 21:49
Откуда: Україна
Имя: Сергій
Город: Київ
Уровень: AOWD

Re: Підводний бокс для HERO4

Сообщение rival28 » 04 дек 2019, 12:58

Yukka писал(а):А ви не пробували розібратись, у чому причина затікання? Бо бува настільки банальна, що розібрав порт чи задню кришку стає смішно і сумно....

я думаю що просто брак корпусу - якщо подивитися на ущільнювач то він якось дивно виглядає, може підсох якось. Ну і до того ж спробував викруткою гвинтики - там ще можна крутити. Я підтягнув на рівні кути по діагоналі. Подивимось.

В цілому, якби в корпусі були фіговіни що вологу поглинають, я б мабуть і не помітив що вона затікла.
Аватар пользователя
rival28
 
Сообщений: 61
Зарегистрирован: 11 сен 2013, 21:49
Откуда: Україна
Имя: Сергій
Город: Київ
Уровень: AOWD

Re: Підводний бокс для HERO4

Сообщение Yukka » 04 дек 2019, 14:24

rival28 писал(а):....якщо подивитися на ущільнювач то він якось дивно виглядає, може підсох якось....

Це різні речі - брак корпусу та "дивний" о-рінг. Спробуйте, якщо буде можливість пірнути з пустим боксом на 4-5м в басейні. Відразу побачите місце протікання.
Аватар пользователя
Yukka
 
Сообщений: 1394
Зарегистрирован: 27 июл 2012, 08:42
Откуда: Україна
Имя: Юрій
Город: Запоріжжя
Уровень: IDC Staff Instructor PADI

Re: Підводний бокс для HERO4

Сообщение Yukka » 04 дек 2019, 14:37

Михаил писал(а): в условиях плохого освещения результат был сильно не в пользу ГоПро....

Я в таких случаях выключаю субъективную оценку и сравниваю цифры. А то было на ФБ... Один известный в узких кругах дайвер продавал карбоновые ласты с описанием, типа: "в полтора раза эффективнее, чем Джет Фин". На мой вопрос: "В чём измерялась эффективность?" ответом было что-то невнятное про "не хочешь-не бери"... и т.д.
Вот интересно, кроме субъективного ощущения, в чём качество хуже? Можно сравнить на компе свойства двух файлов: частоту кадров, разрешение. На большом экране глянуть на цифровой шум. Тогда картина будет ясна.
Аватар пользователя
Yukka
 
Сообщений: 1394
Зарегистрирован: 27 июл 2012, 08:42
Откуда: Україна
Имя: Юрій
Город: Запоріжжя
Уровень: IDC Staff Instructor PADI

Re: Підводний бокс для HERO4

Сообщение Михаил » 04 дек 2019, 23:09

Юрий, я простой потребитель и основываюсь на своей оценке фото или видео. Отснял - флешку в комп - посмотрел - результат нравится или нет. Все:) Мне этого достаточно, поэтому я не сравниваю тех характеристики фотографий или видео.
http://www.diving.kiev.ua/ - дайвінг з нами
http://www.apkiev.com.ua/ - квартири подобово у центрі Києва
Аватар пользователя
Михаил
 
Сообщений: 1250
Зарегистрирован: 12 апр 2010, 14:52
Откуда: Україна
Имя: Михайло
Город: Київ
Уровень: SDI Instructor

Re: Підводний бокс для HERO4

Сообщение rival28 » 22 дек 2019, 11:34

Yukka писал(а):RX 100 - це зовсім інший клас техніки. Особливо з четвертої генерації. Він лідер у класі компактних камер у зйомці відео у форматі 4К. Він потребує іншого ставлення до процесу зйомки. Це не гопро на палці!!!

до речі,
а чи варто гнатися за 4К? Я, наприклад, навіть подивитися без тормозів це відео не можу, не уявляю як я його буду обробляти :) Хоча залізо начебто і7 та і3 (але мобільні) і інет канали не погані. Останній раз монтував відео ще до війни, може щось щось пройшло повз мене а я і не помітив.
Аватар пользователя
rival28
 
Сообщений: 61
Зарегистрирован: 11 сен 2013, 21:49
Откуда: Україна
Имя: Сергій
Город: Київ
Уровень: AOWD

Re: Підводний бокс для HERO4

Сообщение Yukka » 23 дек 2019, 23:33

Важливо розуміти, з чого отримане це 4К. Якщо з гопро або мобілки то воно не варте. Якість - гівно 100%. Під час перегляду на великому екрані все стає на свої місця. Але коли відео зняте на камеру, починаючи з RX100 то воно звісно того варте! Ви не уявляєте, яка якість зображення з Canon 5D Mark IV! Але важкість 5-7 секундного файлу більш сотні мег.
Так, для обробки та для перегляду потрібно важке залізо. Але ж ви не користуєтесь Нокієй 90-х, хоч вона напевно дзвонить теж...
Аватар пользователя
Yukka
 
Сообщений: 1394
Зарегистрирован: 27 июл 2012, 08:42
Откуда: Україна
Имя: Юрій
Город: Запоріжжя
Уровень: IDC Staff Instructor PADI

Пред.

Вернуться в GoPro

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron